GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERBAŞKAN YILMAZ’DAN “ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” ZİYARETİ Paylaş :


  Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile ilçedeki yerel gazeteleri ve medya çalışanlarını ziyaret etti.
  Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Gör’ün de eşlik ettiği sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerin ardından açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gazeteciliğin doğru haber, özgür yorum, eleştiri özgürlüğü esasları dairesinde gerçekleştirildiğinde demokrasinin gelişmesi ve devamlılığının sağlanmasında, toplumsal denetimin etkinleştirilmesinde çok önemli fonksiyonlara sahip olduğunu söyledi.
  Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazetecilerin, ülkenin olduğu gibi ilçenin de sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağladığını dile getiren Başkan Yılmaz, “Halkın gözü, kulağı, sesi olarak görevini zaman mefhumu gözetmeksizin büyük özveriyle yerine getiren yerel basın temsilcilerimiz başta olmak üzere mesleğine gönül veren tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum ”dedi.
  
  Haber Tarihi : 10 Ocak 2019 Perşembe


                    

                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA