GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERENGÜRÜCÜK KÖYÜ CAMİİ ÇEVRE VE MEYDAN DÜZENLEMELERİ BAŞLADI Paylaş :

Engürücük Köyü Camii, bahçe ve avlusunu genişletmek ve güzelleştirmek için yoğun mesai harcayan Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Camii’nin çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
  
  Engürücük Köyü Camii çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a başkan yardımcıları Ahmet Avcı ve Vedat Büyükgölcigezli de eşlik etti.
  
  Taş duvar, peyzaj, yol yenileme, taş parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarını kısa süre içinde tamamlayacaklarını ifade eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “ Cami cemaati, cenaze namazlarınını kılabilmek için araç yollarını kapatmak mecburiyetine kalıyordu. Yapmakta olduğumuz bahçe genişletme ve çevre düzenleme çalışmaları sonrasında vatandaşlarımız artık dini vecibelerini gönül rahatlığıyla yerine getirmelerini de sağlamış olacağız” dedi. Göreve geldikleri günden itibaren birçok cami ve dini eğitim kurumlarında büyük katkılar sağladıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, yapılan çalışmaların ardından Engürücük Köyü Cami çevresinin daha güzel ve şık bir görünüme kavuşacağını belirtti. Uzak, yakın ayrımı yapmaksızın ilçenin estetik görünümüne büyük önem verdiklerini de sözlerine ekledi.
  
  Çalışmalar hakkında cami cemaatiyle birlikte bir süre sohbet eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunarak gerekli talimatları birim amirlerine iletti.
  
  Haber Tarihi : 5 Ekim 2017 Perşembe


                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA