GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLEREN TEMİZ HAVUZ GEMLİK’TE Paylaş :

Gemlik Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bu yıl da en temiz havuzlardan birisi seçildi. Bursa İl Sağlık Müdürlüğünün yaptığı periyodik denetimlerde üst üste 4. Yılda da istikrarı yakalayan Gemlik Belediyesi Yüzme Havuzu “En Temiz Havuz” sertifikası ile ödüllendirildi. Gemlik Belediyesi Havuz Sorumlusu Mahmut Atış, sertifikayı İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Özcan Akan’ın elinden aldı. 10 kişilik ekiple oldukça titiz bir çalışma yaptıklarını ve ilçe halkının güvenli ve sağlıklı ortamda yüzme sporunu yapabilmeleri için çaba gösterdiklerini ifade eden Mahmut Atış, üst üste 4 yıl boyunca elde edilen en temiz havuz sertifikasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
  
   Gemlik Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu Çarşamba ve Cuma günleri bayanlara tahsis ediliyor. Havuzda Salı ve Perşembe günleri beyler, Cumartesi ve Pazar günleri de çocuklar spor yapabiliyorlar. Havuz Sorumlusu Mahmut Atış, ekibiyle birlikte özverili çalışmalarını devam ettirerek, 2017 yılında da en temiz havuz sertifikasını almayı hedeflediklerini söyledi.
  Haber Tarihi : 15 Mart 2017 Çarşamba


                    
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA