GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİK BELEDİYESİNDEN ESTETİK DOKUNUŞLAR Paylaş :

Kent estetiğine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Gemlik Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Ahmet Dural Meydanında başladığı yeşillendirme ve peyzaj çalışmalarını, Üniversite, Balıkçı barınağı, Terminal kavşağı ve Cumhuriyet Mahallesi Manastır Mevkii’nin farklı noktalarında devam ediyor.
  
   İlçenin trafik yoğunluğunu üstlenen bölgelerde de görsel iyileştirme çalışmaları yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şev taşları ile döşenen yolları ve park alanlarını, daha sonra üzerlerine çim ve çiçek ekimi gerçekleştirerek, Kentin estetik görünümünü tazeliyor.
  
   Sadece alt yapı, üst yapı ve yatırım hamleleriyle değil, ilçenin her yönünü güzelleştirecek, kent estetiğini de öne çıkaracak önemli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “ Gemlik’i daha yaşanabilir hale getirmek, Gemlik’e gelenleri de yeşilin en güzel tonlarıyla buluşturmak adına hiçbir özveriden kaçınmıyoruz. İlçe genelinde gerçekleştirdiğimiz peyzaj hamlelerimiz aralıksız devam edecektir” diye konuştu.
  
  
  Haber Tarihi : 3 Kasım 2017 Cuma


            
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA