GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERGEMLİK BELEDİYESİ CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASINI KUTLADI Paylaş :

Camiler ve Din Görevlileri Haftası, Gemlik Belediyesi'nin organizasyonu ile Atatepe Sosyal Tesisi'nde kutlandı. Programa Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, başkan yardımcıları Ahmet Avcı, Vedat Büyükgölcügezli ile Gemlik Müftüsü Mehmet Reşat Şavlı ve ilçede görevli hocalar katıldı.
  
  Din görevlilerinin hassas konularda toplumu bilgilendirme ve İslamı doğru anlatma konusunda büyük sorumluluk sahibi olduğunu, bu sorumluluğu hassasiyetle yerine getirmeye çalıştıklarını dile getiren Müftü Şavlı, bu anlamlı günde din görevlilerini unutmayan Gemlik Belediyesi'ne teşekkür etti.
  
  Öte yandan din görevlilerinin çocuklardan başlayarak tüm vatandaşlara önemli hizmetler verdiğini belirten Başkan Yılmaz’da , dini doğru anlatmada ve vatandaşları iyiye, güzele yönlendirmedeki hassasiyetleri sebebiyle kendilerine teşekkür etti. Din görevlileri ile bir süre sohbet eden Başkan Yılmaz, Müftü Şavlı ile hocalara hediyeler takdim etti.
  Haber Tarihi : 8 Ekim 2018 Pazartesi


                
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA