GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERKARADENİZLİLER YENİ YÖNETİMİ REFİK YILMAZ'I ZİYARET ETTİ Paylaş :

Gemlik Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin yeni yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'ı makamında ziyaret etiler. Yaklaşık bir ay önce yapılan kongrede yönetim kuruluna seçilen Murat Dülger Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri Mahir Dağ, Davut Gedik, Cemal Sonay, Kâtip Karamahmut ve Musa Tuna, başta Hemşeri Dernekleri Şölenleri olmak üzere, ilçenin sosyal ve kültürel etkinliklerine katkı sunmaya devam edeceklerini söylediler.
  
   Yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen ve Çiçekli ziyaret için teşekkür eden Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'da, belediyeciliğin sadece alt yapı ve yatırım hizmetinden oluşmadığını bir kez daha vurgulayarak, tüm sivil toplum örgütü ve hemşeri dernekleriyle birlikte işbirliği içinde örnek çalışmalara imza atmayı sürdüreceklerini kaydetti. Gemlik Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyeciliğe verdikleri önemin altını çizen ve bu yıl Haziran ayında 5. sini düzenleyecekleri Hemşeri Şenliklerine dikkat çeken Refik Yılmaz, barış, kardeşlik, birlik ve beraberliğin en güzelini örnekleyen bu şenliklere tüm hemşeri derneklerinin katkı sunduğunu hatırlattı. Yılmaz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ayrım yapmadan tüm sivil toplum örgütleri ve hemşeri dernekleriyle güzel işbirlikleri içersinde çalışıp, destek olmayı devam ettireceklerini kaydetti.
  Haber Tarihi : 6 Şubat 2013 Çarşamba
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA