GEMLİK BELEDİYESİ | HAKKIMIZDA | HABERLERŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Paylaş :

Gemlik Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Bıçakçı, şehit aileleri ile birlikte Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, şehit ailelerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
  
  Şehitlerin isimlerinin okul, meydan, cadde ve sokaklara verilmesinde, şehitliklerin yenilenmesinde ve her türlü sosyal faaliyette yanlarında olduklarından ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri, Başkan Yılmaz’a ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
  
  Ziyarette konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “ Bu vatan için seve seve canlarını feda eden şehitlerimizin gönlümüzdeki yeri her zaman çok farklı. Onlardan geriye kalan şehit anneleri, eşleri ve çocukları bizlere emanet. Biz her zaman şehit ailelerimizin yanındayız. Nazik ziyaretinizden ötürü hepinize teşekkür ediyorum”dedi.
  
  Ziyaret sonunda şehit aileleri, Başkan Refik Yılmaz’a 16 Gemlikli şehidin resim ve isimlerinin yer aldığı tabloyu hediye ederek toplu fotoğraf çektirdi.
  
  Haber Tarihi : 10 Ekim 2017 Salı


        
Gemlik Belediyesi Telefon : 0 224 5134521-22-23-24 Fax : 0 224 5121780 Hamidiye Mah. Irmak Sokak Sosyal Yaşam Merkezi Binası No:138 GEMLİK BURSA